Heroheader

PÉČE O ŠPERKY

Šperk, obzvláště ten, který je často používán je vystaven vekému opotřebení a to i v případě, že je kvalitně a ručně vyroben.

Doporučujeme:

1. Odkládejte svoje šperky při sportu a fyzické práci

2. Vyhýbejte se kontaktu s tvrdými a drsnými předměty

3. Nevystavujte šperk extrémním teplotám a chraňte jej před domácími čistícími prostředky. Tmavé skvrny na bílém zlatě jsou způsobeny chlórem.

4. Neodborným zásahem poškodíte povrchovou úpravu - rhodium.

5. Následnou reklamaci nelze uznat.

6. Jednou za dva roky si nechte u svého klenotníka provést kompletní servis svého šperku, kontrolu uchycení kamene a obnovení povrchové úpravy.

Řehák-Karnas

Zlatnictví pardubice

Sladkovského 1787, Pardubice (mapa)

Po-pá: 10:00 - 17:30 │ Sobota: 9:00 - 11:30

Možnost domluvy individuální schůzky i mimo pracovní dobu prodejny.

O nás Naše recenze

22

let na trhu

320

párů snubních prstenů

50

párů SP s brilianty

5

ryzostí materiálů

4

dodavatelé ze zahraničí

Zlatnictví ŘEHÁK KARNAS

Od začátku našeho působení na trhu, jsme neslevili z žádných hodnot a s novou značkou Řehák Karnas pokračujeme v kamenném obchodě s cennou devizou rodinného podnikání, jejíž myšlenkou je poctivé řemeslo, profesionálně odvedená práce a osobní profesionální přístup ke každému zákazníkovi. Budujeme značku známou svoji precizností a kvalitou.

V naší kamenné prodejně ŘEHÁK KARNAS v centru Pardubic naleznete mnoho vzorků, které objednáváme i vyrábíme přímo na míru, a mnoho hotových výrobků (zásnubní prsteny, snubní prsteny, šperky), které můžete rovnou zakoupit. Kromě samotného prodeje zajišťujeme i ostatní služby spojené se zlatnictvím a šperky.

Chcete se zeptat či objednat? Napište nám!

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: