O nás

Od začátku našeho působení na trhu, jsme neslevili z žádných hodnot a s novou značkou Řehák Karnas pokračujeme v kamenném obchodě s cennou devizou rodinného podnikání, jejíž myšlenkou je poctivé řemeslo, profesionálně odvedená práce a osobní profesionální přístup ke každému zákazníkovi.
Budujeme značku známou svoji precizností a kvalitou.

Zásnubní prsteny

Při žádosti o svolení k manželství by neměl chybět krásný zásnubní prsten, který dokazuje lásku a touhu po společné cestě životem. Naším přáním je, abyste si vždy vybrali šperk, který všechno řekne za Vás.

Snubní prsteny

Svatební den je oslavou vstupu do společného života a snubní prsten se stane celoživotní připomínkou nezapomenutelných chvil na společné cestě...

Hlavní činností naši firmy je nabídka zásnubních a snubních prstenů ve všech cenových relacích.
V nabídce máme desítky ukázek na míru vyrobených realizací podle přání a představ našich zákazníků. Zakázková výroba snubních prstenů navíc umožňuje splnit jakékoliv představy v maximální kvalitě a podle Vašich požadavků. Do snubních prstenů zasazujeme přírodní kameny.
Tyto kameny se neodírají a po letech neztrácí lesk a brilanci. Ke každému páru snubních prstenů přikládáme certifikát o pravosti kamenů a původu šperku. 

Disponujeme širokou paletou vzorů prstenů a šperků ze zlata, stříbra, chirurgické oceli či titanu, které si může prohlédnout a přímo zakoupit u nás v prodejně v Pardubicích.

Šperky

Výroba šperku je vždy tvořivý proces, který vyžaduje trpělivost, zručnost, zkušenosti a lásku. Proto ke každé jednotlivé zakázce přistupujeme s pokorou. Pro kvalitní řemeslnou dovednost a osobní přístup jsme vyhledáváni klienty, kteří mají zájem o elegantní a nadčasový šperk.
Ten se stává nejen ozdobou, ale i životní součástí majitele pro významné, ale i všední dny jeho života.